Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

        Aknisan Dayanıklı Tüketim Malları olarak, 2017 yılından günümüze, Mersin’in Mezitli ilçesinde beyaz eşya hizmetimize devam etmekteyiz. Süregelen zaman içerisinde bulunduğumuz bölgede önemli işlere imza attık ve 2020 yılında Siemens markasıyla tanışıp yolumuza Siemens ile devam etme kararı aldık. Siemens ile yollarımızın kesişmesi, hem bizim hem de Siemens adına önemli bir adım oldu. Çünkü Siemens, ürünlerinin proje aşamasından üretim aşamasına kadar attığı her adımda, tüketici taleplerini göz önünde bulunduran bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Siemens’in tüketicilerine verdiği bu değerin yanı sıra; ürettiği ürünlerin kalitesi, garantisi ve günümüz teknolojik gelişmelere önderlik etmesi göz kamaştırmaktadır. Aknisan Dtm olarak Siemens’in bu duruşunun bilincinde olduğumuz için, ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken böylesine değerli bir markanın ürünlerine rahatlıkla kefil olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

        Sadece yapmış olduğumuz ticarette değil, almış olduğumuz yolda gösterdiğimiz karakterle Mersin Sağlık Ödülleri’ne layık görüldük. Bunun yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanımız Asena Nisan, tüm kadınlara ilham veren hayat ve başarı öyküsüyle binlerce kadın arasında en başarılı 33 kadın arasında yer alarak 33 KADIN BELGESELİ ödülüne hak kazandı. Ayrıca yine Yönetim Kurulu Başkanımız Asena Nisan, 2021 yılının Ekim ayında, Saygın Medya tarafından düzenlenen II. Altın Çilek Ödülleri’nde “Yılın Girişimci İş Kadını” ödülüne layık görüldü.
        Mağazada göstermiş olduğumuz bu başarıları dijital platformlara da taşımak istememiz, ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını oturduğunuz yerden karşılamayı hedeflemektedir. Bu açıdan Aknisan Dtm olarak, özellikle son dönemlerde yaşanan gelişmeleri de yakından takip ediyor ve e-ticaret üzerinden sizlere güvenilir, kaliteli, hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.
        
100 TL üzeri siparişler ücretsiz teslimat
Günlük İndirim Kuponları
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.