Siemens KG86NAWF0N A++ 682 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Fiyat:
21.146,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Siemens KG86NAWF0N A++ 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı


Uzun Süren Tazelik

Ürün sıcaklık değişimlerini kısa sürede karşılayan Fresh Sense teknolojisine sahiptir. Bu sayede yiyeceklerinizin sıcaklık değişimlerinden etkilenmesini engelleyerek uzun süreli tazelik sağlar. Ürünün dondurucu kısmı açıldığında, içerideki gıdaların erimesinin engellenmesi için sıcaklık düşürülmektedir.


Hızlı Dondurma Sistemi

Ürünün Super Freezing teknolojisi, dondurucu bölmesine konulan gıdaların maksimum hızda dondurulmasını sağlayarak bozulmalarını önler. Gıdalar ideal sıcaklığa eriştiğinde, dondurucu hızı normale dönerek enerji tasarrufu sağlanır.


Hızlı Soğutma Sistemi

Üründe yer alan Super Cooling fonksiyonu aktive edildiğinde, gıdalar maksimum hızda soğutulmaktadır. Bu sayede buzdolabına yeni koyulan gıdaların bozulması engellenmektedir. Ürünün bu fonksiyonu, enerji verimliliğini sağlamak adına 6 saatlik kullanımdan sonra kapanmaktadır.Buzlanmaya Son

Ürün No - Frost buzdolabı sınıfında yer almaktadır. No - Frost teknolojisi, buzdolabı içerisindeki havanın kuru kalmasına yardımcı olarak buzlanma probleminin önüne geçmektedir.


Dengeli Soğutma ile Maksimum Lezzet

Ürünün Multi Air Flow teknolojisi, hava akımının dengelenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede sıcaklık dalgalanmaları azaltılmıştır. Hava akımının dengelenmesi yiyeceklerin lezzetini korumasına yardımcı olurken soğutma sürelerini de azaltmakta ve bu sayede enerji tasarrufu sağlanmaktadır.


Et ve Balıklar için Özel Bölme

Ürün içerisinde yer alan Hyper Fresh Plus çekmecesi, et ve balık gibi çabuk bakteri üreten gıdalarınız için özel olarak tasarlanmıştır. 0 derece çekmecesi olarak bilinen bölme, buzdolabından daha düşük sıcaklıkta tutularak bozulmaların önüne geçilmektedir.

Teknik Özellikler

 • Toplam Kapasite

    

  682 LT

 • Ses Seviyesi (dBA)

    

  42

 • Buzluk Kapasite

    

  140 L

 • Soğutucu Net Hacmi

    

  479 L

 • Enerji Sınıfı

    

  A++

Diğer Özellikler
Stok KoduKG86NAWF0N
MarkaSIEMENS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
100 TL üzeri siparişler ücretsiz teslimat
Günlük İndirim Kuponları
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.