SIEMENS SN27ZI80DT 8 PROGRAMLI SOLO BULAŞIK MAKİNESİ

Fiyat:
22.100,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Home Connect

Nerede olursanız olun kolaylıkla kullanılabilen Home Connect Uygulaması ile bulaşık makinenize bağlanın ve kontrol edin.

Teknolojik yenilik dünyası sürekli ilerlemektedir. Adım adım daha fazla cihaz daha bağlantılı ve akıllı hale gelir. Wi-Fi özellikli Siemens ev aletleri ve Home Connect ile bu gelişme nihayet evinize giriyor. Wi-Fi özellikli cihazların, akıllı yazılımların ve sezgisel bir uygulamanın sinerjisi çok çeşitli seçenekler sunar. Bazıları iş yükünü hafifletirken bazıları tamamen yeni olasılıklar açarken, hepsi günlük hayatı hiç olmadığı kadar verimli ve konforlu hale getiriyor. Ve beğendiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Daha az sıradan bir yaşam için.
 

Easy Start

Easy Start

Feature IconEasy Start: Home Connect uygulaması aracılığıyla ideal yıkama programını kolaylıkla seçin.
 

Zeolith® kurutma

Muhteşem bir parlaklıkla ekonomik kurutma: Zeolith® kurutma.

Feature IconZeolit minerali, nemi emip enerjiye çevirme yeteneğine sahiptir. Bu verimli materyal, bulaşıklarınızın daha hızlı ve enerji tasarruflu bir şekilde kurumasını sağlıyor.
 

Uzaktan Kontrol

Uzaktan Kontrol

Home Connect uygulaması, bulaşık makinenizi nerede olursanız olun, istediğiniz zaman çalıştırmanızı, program ve seçenekleri kolayca seçmenizi sağlar. Bu sayede tabaklarınızı tam ihtiyacınız olduğu anda tertemiz ve hazır olarak bulabilirsiniz.
 

Uzaktan İzleme

Uzaktan İzleme

Home Connect ile Siemens bulaşık makinenizi her ihtiyaç duyduğunuzda, istediğiniz yer ve zamanda izleyebilirsiniz. Bu sayede makinenin çalışıp çalışmadığını defalarca kez kontrol etmenize gerek kalmaz. Bulaşıklar temizlenip kuruduğunda Home Connect uygulaması size bir anlık bildirim gönderecektir.
 

autoProgram

Bir dokunuşla en iyi bulaşık yıkama sonuçları: autoProgram.

Feature IconautoProgramme düğmesine basıldıktan sonra, aquaSensor suyun ne kadar kirli olduğunu; ne zaman ne kadar temiz su eklendiğini ve bulaşık yıkama sıcaklığını kontrol eder.
 

hygienePlus seçeneği

Antibakteriyel bulaşık yıkama: HygienePlus fonksiyonu.

Feature IconHygienePlus fonksiyonu katı standartlarla bulaşık yıkamak için idealdir. Son durulama sırasında, ısı yaklaşık 10 dakika boyunca 70°C'de sabit tutulur, bakteri ve mikropların %99,99'unu ortadan kaldırır.
 

aquaStop

Su hasarlarına karşı ömür boyu garanti: aquaStop®.

Feature IconaquaStop® emniyet sistemi, su hortumunda hasar veya makinedeki sızıntı gibi her türlü su hasarını önler. Siemens, bu güvenceyi bulaşık makinesinin kullanım ömrü boyunca garantiler.
 

dosageAssist

Deterjanın gücü: dosageAssist.

Feature IcondosageAssist, tam bulaşık yıkama performansı için deterjanın tüm gücünü dağıtır.
 

emotionLight

Tabaklarınız için ışık şovu: emotionLight.

Feature IconKapı çerçevesinin üst tarafındaki iki LED, bulaşık makinenizin içini ve tabaklarınızı mavi ya da beyaz ışıkla yıkar. Kapı açıldığında ışık otomatik olarak açılır, kapandığında ise otomatik olarak kapanır.
 

antiFingerprint

Daha az temizleyin: antiFingerprint.

Feature IconantiFingerprint özelliği, paslanmaz çelik üzerindeki rahatsızlık veren parmak izlerine son veriyor.
 

intensiveZone

Yukarıda hassas, aşağıda yüksek basınç: intensiveZone.

Feature IconintensiveZone'u seçmek, alt raflardaki çok kirli bulaşığa püskürtülen su basıncını arttırır. Yukarıdaki rafta, program değişmez ve hassas bulaşıklar yine nazikçe temizlenir.
 

katlanabilir esnek raflarla varioFlex alt sepet

Büyük maddeleri yerleştirmek daha da esnek: katlanabilir esnek raflarıyla yeni varioFlex Plus sepeti.

Feature IconEn iyi hale getirilmiş varioFlex Plus sepetleri, üç adet katlanabilir, bölünebilir kademeler ve üst sepetteki 6 adet katlanabilir raflar ve alt sepetteki tutacaklar sayesinde, esnek doldurmayı en üst düzeyde sağlıyor. Alt sepetteki tüm ön raflar katlanabilir olduğu için, artık daha da esnek. Yalnızca tencereler, tavalar, tabaklar ve gümüş eşyaya en uygun şekilde rafları aşağı ya da yukarı indirmekle kalmayıp, daha büyük kaseleri ve geniş parçaları da doldurabilirsiniz
 

TFT ekran

Daha iyi görüş, daha fazla kolaylık: TFT ekran.

Feature IconTüm etkin programları tek bakışta gösteren yeni, yüksek çözünürlükte TFT ekranla bulaşık yıkamak artık özellikle kolay.
 

10 Yıl Garanti

Bir Siemens bulaşık makinesindeki iç küvetin paslanıp delinmesine karşı 10 yıllık garanti.

Yenilikçi teknolojiye ek olarak, Siemens bulaşık makinesinden özellikle bir şey bekleyebilirsiniz: uzun ömürlü kalite. Siemens bulaşık makinesindeki iç küvetler; yüksek kaliteli paslanmaz çelik levhaların, belirli materyallere adapte edilmiş ürün ve iletişim teknolojisinin ve özel yüzey uygulamasının yararlarını içerirler. Bu nedenle biz, iç küvette paslanıp delinmeye karşı tam 10 yıllık bir garanti verebilen birkaç üreticiden biriyiz.
 

iQdrive

Verimli, dayanıklı ve sessiz: iQdrive motor.

Feature IconEskimeyen iQdrive motor çok verimli, sessiz ve dayanıklıdır.

 


 


 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduSN27ZI80DT
MarkaSIEMENS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
100 TL üzeri siparişler ücretsiz teslimat
Günlük İndirim Kuponları
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.